V. Meziříčí

Blansko

0:2

Blansko

Kvítkovice

20.08.2022 | 16:30

Rozpis zápasů

vs

V. Meziříčí

Blansko

0

2

vs

Blansko

Kvítkovice

20.08.2022 | 16:30

Rozpis zápasů
L e g n i ca / B l a n s k o - Od pátku 4. prosince do pondělí 7. prosince jsme se zúčastnili mikulášského turnaje v polské Legnici, kam se pravidelně každý rok na halový fotbal cestuje. Jednalo se o turnaj mladších žáků ročníku 2003 a mladší.
V sobotu kluci odehráli tři utkání. Dvě z nich vyhráli a jedno smolným gólem 15 vteřin před koncem prohráli. Díky tomu pak byli na nedělní zápasy rozlosováni do těžké skupiny s kluby z Lublinu. Po remíze a následné prohře naše cesta turnajem skončila, i když kluci odvedli velmi dobré a bojovné výkony.

Nakonec jsme po sečtení všech výsledků obsadili velmi dobré 9. místo z celkového počtu 24 mužstev. Za zajímavost stojí podotknout, že jsme oba naše prohrané zápasy prohráli s budoucími finalisty turnaje.

Chtěl bych tímto klukům poděkovat za výbornou reprezentaci klubu i města. Určitě jsme odjížděli se vztyčenými hlavami. Nemalé poděkování patří také městu Blansko a společnosti Stavkom s.r.o., kteří byli našimi sponzory.

Výsledky

sobota 5. 12.

FK Blansko - Albatros Jaškovice 3:0
branky: Ťoupek 2, Slanina

FK Blansko - Javoria Jawor 0:1

Konfeks Legnica - FK Blansko 0:3
branky: Slanina, Koňařík, Ťoupek

neděle 6. 12.

Amico Libin - FK Blansko 0:0

Zaglebie Lubin - FK Blansko 2:0

FK Blansko: Jakub Nečas, Vojtěch Kubín - Tobias Slanina, Ondřej Farník, Tomáš Pernica, Patrik Lůdl, Daniel Koňařík, Mikuláš Ostrý, Jakub Ťoupek, František Dujka
Trenéři: Leoš Farník, Jiří Skřepský, Martin Sígl
Realizační tým: Karel Ťoupek, Břetislav Strážnický, Michal Šenkeřík, Pavel Ťoupek, Josef Němec, Pavel Starý
FK Blansko - 9. místo na mikulášském turnaji v Legnici
Ml zaci