K u ř i m / B l a n s k o - Suverénním způsobem vyhráli mladší žáci letošní ročník halové ligy, jejíž dějistvím byla nedaleká Kuřim.
Velmi spokojen byl s vystoupením svých svěřenců trenér Michal Šenkeřík. „Musím kluky pochválit. Po celou dobu pracovali na jedničku, což svým prohlášením potvrdili i pořadatelé turnaje, z jejichž úst zaznělo, že vyhrálo suverénní Blansko.“

Halovou ligu vyhráli mladší žáci s přesvědčivým náskokem 10 bodů na druhou Kuřim. Sehraný tým budil respekt u soupeřů, kteří častokrát volili obranou taktiku, aby neinkasovali větší gólový příděl. Ač se v nedělním posledním utkání musel blanenský tým obejít bez trojlístku Loula, Zemach, Maňoušek, nezklamal.

Nejlepším střelcem týmu se s 13 brankami stal Pavel Souček, nejlepším hráčem pak byl Vladimír Šíbl. „Kluci dali pěkný dárek svým přítelkyním a snoubenkám na svátek Valentýna,“ doplnil trenér Michal Šenkeřík.

Konečné pořadí halové ligy:
1. FK APOS Blansko 29 b 35:5
2. Kuřim "A" 19 16:17