Ostrava

Jihlava

23.10.2020 | 18:00

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Náročný výlet na Vysočinu a těžký soupeř v boji o špici divize. To vše čeká na blanenské fotbalisty ve Žďáru nad Sázavou, kde budou od 15:30 hod. usilovat o další body do divizní tabulky.
V loňské sezóně se Blanenským podařilo se Žďárem vyválčit pouze bod na domácí půdě v podzimní části po remíze 1:1. Jediný gól utkání tehdy vstřelil už ve 13. minutě Kratochvíl. V jarní části na půdě soupeře Blansko prohrálo 0:2 po brankách v posledních 20 minutách utkání.

Současná situace je taková, že si naši hráči drží před Žďárem náskok 5 bodů v tabulce Moravskoslezské divize D. Dnešní utkání tak velmi napoví, jak se bude situace kolem 1. místa vyvíjet dál.

Rozhodčími zápasu jsou Jakub Rosický - Ladislav Svoboda a Marek Švehla. Delegátem je pan Zdeněk Hulcký.