B l a n s k o - 19. srpna v 17 hodin se na stadionu na Údolní završí 3. kolo Fortuna Moravskoslezské divize D. Blansko bude hostit velmi silné Rosice, které, stejně jako domácí tým, mají po dvou kolech plný počet bodů. Dokáží blanenští hráči i potřetí zvítězit?
Oba týmy se naposledy střetli v jarní části divizní sezóny 2017/2018, kdy se na rosické půdě podařilo vybojovat důležitý bod v boji o záchranu po výsledku 1:1. Remízovou branku vstřelil v závěru utkání Kratochvíl. Uvidíme, jakým směrem se bude vyvíjet dnešní utkání. Oba týmy jsou totiž střelecky při chuti.

Blansko porazilo v 1. kole Humpolec 5:1, poté vybojovalo výhru 1:0 v Lanžhotě. Rosice nejprve zvítězili 1:0 na hřišti ve Strání a poté doma přestříleli Nové Sady 8:0. V jejich dresu by se měl představit dlouholetý hráč blanenského mužstva, útočník Jan Trtílek.

Zveme všechny fanoušky blanenského fotbalu na toto velmi atraktivní utkání!