Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Po dvě neděle se střetli naši úplně nejmenší přípravkáři (ročníky 2002, 2003 a 2004) v hale TJ ČKD Blansko ke společnému klání s Boskovicemi.
Někteří byli poprvé oblečeni do dresů, trenek a štulpen našeho klubu a poprvé nastoupili do utkání, další už měli za sebou mistrovské starty i turnaje.

Proto nešlo o výsledek, ale hlavně o nejnádhernější podívanou, kterou nám kopaná poskytuje. Přístup rodičů při skvělém fandění, vraceli kluci svým nasazením doprovázeným i slzičkami při obdržené brance a výkřikem radosti při brance vstřelené! Opět roste další generace šikovných fotbalistů, kteří si zaslouží maximální podporu ze všech stran! Je vidět, že v současné krizové situaci fotbalu, jsou schopny Boskovice a Blansko vychovávat nové naděje pro kopanou v blanenském okrese.

Velkou zásluhu na tom mají jejich trenéři. V Blansku se starají o tento fotbalový potěr: zkušený trenér všech věkových kategorií Honza Nečas doprovázen svou paní, která je dobrým dětským psychlogem, dále Leoš Farník, Mirek Koňařík a Pavka Borek, což jsou zkušení fotbalisté a lidé na svém místě! Touto cestou je třeba říci velké dík těmto trenérům za starost, trpělivost, čas,...., jenž této dobré věci věnují!