Karviná B

Karviná B

Žádný gól nepadl ve čtvrtém utkání zimní přípravy, které odehráli fotbalisté Blanska proti Rosicím. Na umělém trávníku v Mlýnské ulici tak poprvé dopadl zápas remízou.

přátelské utkání , 12. února 2022, FK Blansko - FC Slovan Rosice

FC Slovan Rosice

Vitásek - Šíp, Smrčka, Blažík, Adamec - Todorič, Feik - Pecuch, Alexa, Chloupek - Tulajdan

Náhradníci: Nešetřil - Pačovský, Černý, Fiala, Vaďura, Mulligan

Přestože duel skončil bezgólově, situace ke skórování se objevovaly na obou stranách. Oběma týmům se nabízely možnosti po standardních situacích i po rychlých přechodech, obrany však byly stoprocentní.

Za Blansko odchytal celý zápas David Vitásek, před nímž stála defenziva ve složení Šíp, Smrčka, Blažík a Adamec. Už podruhé v zimní přípravě se tak svěřencům kouče Petra Vašíčka podařilo udržet čisté konto, i když se tentokrát ani jednou netrefili.

Zbývající část přípravy přinese ještě dva souboje. Nadcházející bitva přijde v sobotu 19. února, kdy do areálu v Mlýnské zavítají fotbalisté divizního Startu Brno. Začínat se bude v tradičním čase od 11.30.

Autor: Tadeáš Mima