B l a n s k o - Od 12. února má tým staršího dorostu nového trenéra. Stal se jim bývalý hráč našeho klubu Jiří Pokoj mladší, který naposledy působyl jako hrající trenér ve Vavřinci.
K této změně došlo na základě odchodu trenéra Petra Stupky, které z pozice trenéra odstoupil na vlastní žádost. Následně se rozhodl v práci nepokračovat také vedoucí mužstva Aleš Buchta.

Vedení FK Blansko tímto děkuje bývalému realizačnímu týmu staršího dorostu za odvedenou práci a novému trenérovi přeje hodně úspěchů v jeho práci.