Karviná B

Karviná B

Trenér Petr Vašíček se vyjádřil k utkání na půdě Rosic, kde jeho svěřenci i díky neproměněné penaltě a hloupým chybám prohráli 0:3.

Trenér nebyl spokojený zejména s přístupem hráčů ve druhém poločase: ,,Nazval bych to sebeuspokojením. V kabině si můžeme říkat tisíckrát, že musíme hrát úplně stejně jako v prvním poločase a že musíme pohlídat začátek. A stejně se laxností a pohodlností, nebo nevím přesně, jaký použít název, dostaneme ze hry," nebral si Vašíček servítky. Jeho tým je po 5 odehraných kolech se čtyřmi body na 16. místě tabulky.

Celý rozhovor ke zhlédnutí zde: