1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BFK BlanskoSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Blansko

Hodonín

3:1

Slovácko B

Blansko

11.05.2025 | 10:15

Kunovice-tráva

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Hodonín

3

1

vs

Slovácko B

Blansko

11.05.2025 | 10:15

Kunovice-tráva

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Již od časných ranních hodin probíhají na stadionu Na Údolní úpravy vedlejší tréninkové plochy. Její stav sice není bůhvíjaký, v rámci možností se ji však podařilo odklidit.
Na odklízení sněhu pracovali od 8 hodin správce stadionu Jaromír Vitoul a vedoucí mladšího dorostu Stanislav Skalický. „Bohužel nezabralo propíchávání sněhové vrstvy, takže jsme museli použít sůl, kterou se nám podařilo sehnat. Stav plochy ale i tak není zdaleka ideální,“ popisují oba svorně. Na pomoc s odklízením přispěchal také trenér starších žáků Petr Stupka. Všem třem pánům je potřeba za jejich snahu poděkovat.

Bohužel celky našeho klubu od přípravky až po muže zatím mohou stále pouze snít o hřišti s umělým povrchem. Místo toho, aby si užívali zeleného umělého pažitu musí především dávat pozor, aby si nepřivodili nějaké zranění. Jak tristní je to pohled pro oddíl okresního města.