Uh. Brod

Uh. Brod

Ostrava B

12.05.2024 | 10:15

V pátek 1. prosince od 17:00 se na blanenském zimním stadionu uskuteční charitativní hokejové utkání, na kterém se bude spolupodílet i FK Blansko!

K zápasu s legendami HC Blansko přijedou hráči ze slavného reprezentačního mužstva, které vybojovalo na EURU v Anglii v roce 1996 stříbrné medaile, i mnoho dalších sportovních osobností.

Výtěžek ze vstupného bude darován dětskému hospicu Dům pro Julii.

Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek, který zároveň přispěje na dobrou věc. Součástí programu je také autogramiáda hráčů.

Vstupenky na toto charitativní utkání můžete zakoupit v Informační kanceláři Blanka.