Karviná B

Karviná B

Dnešní trénink již pod vedením kouče Jiřího Vorlického. Na úvod měl trenér k hráčům proslov, jehož pasáže si můžete poslechnout na našem YouTube kanálu (odkaz níže). Do tréninku se zapojili oproti včerejšku i další hráči. Opět nechyběla ani trojice nadějných dorostenců - na třetí fotografii zleva Jan Brázda, Patrik Müller a Vladislav Němec. Náplň tréninku byla podobná jako včera, hra však byla intenzivnější na menším prostoru. Součástí byly znovu i kondiční běhy.

Autoři: Zdeněk Veselý ml., Adam Přikryl