1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Hodonín

Hlubina

02.10.2024 | 16:00

Hodonín

Hlubina

02.10.2024 | 16:00

Benfika se po dvou utkáních na hřištích soupeřů vrací na domácí půdu. V cestě jí bude stát mužstvo Troubska, v jehož kádru působí řada hráčů, která prošla bohunickým Tatranem. Troubsko v loňské sezóně působilo v 1.A třídě skupiny B, ve které obsadilo solidní 6. místo se ziskem 40 bodů. Pro letošní ročník byl tým z okolí Brna přeřazen do skupiny A, kde dosahuje velmi dobrých výsledků. Důkazem je průběžné 4. místo v tabulce a 12 bodů. Troubsko nestačilo pouze na třetí Ivančice a druhý Moravský Krumlov, ve zbylých 4 duelech zvítězilo. V posledním utkání Troubsko smetlo zkušený tým Vilémovic 4:0. Benfiku tak čeká další kvalitní soupeř. Utkání na Mlýnské startuje v 10:00!

Autor: Zdeněk Veselý ml.