B l a n s k o - Z rozhodnutí VV JmKFS se o víkendu 10. - 11. 11. 2012 fotbal nehrál, takže pro hráče B týmu FK Blansko podzimní část sezóny skončila.
Bodový zisk je takový, jaký je, umístění odpovídá získaným bodům a ti příznivci blanenského fotbalu, kteří navštěvují nejen zápasy „A týmu“, ale najdou si čas také na „béčko“, si sami pro sebe mohou zhodnotit, zda nováček soutěže měl na víc nebo naopak.

Je možné, že se takového zhodnocení poloviny soutěže od někoho kompetentního dočkáme. Tedy já alespoň předpokládám, že výkonný výbor by takové hodnocení měl požadovat po trenérovi, a pokud ano, pak soudím, že vůči fanouškům by jeho zveřejnění bylo přinejmenším vhodné.

Nechme se překvapit!

Já sám za sebe musím uvést, že jsem „béčku“ věřil víc. Myslím si, že hráče znám a jsem přesvědčen, že v jejich silách bylo, především v domácích zápasech, předvést lepší výkony a uhrát lepší výsledky. Důvody, proč tomu tak nebylo, mně nepřísluší hodnotit.

Do jarních odvet přeju „béčku“ úspěšný start, tak aby bylo co nejdříve rozhodnuto o udržení v docela vyrovnané soutěži a aby se ve druhé polovině jarní části hrálo o co nejlepší konečné umístění. Udržet současné šesté místo by bylo dobré a všechno navíc by bylo výborné.

Jak jsem uvedl na začátku, podzimní část soutěže skončila a já proto přeju hráčům FK Blansko, nejenom „béčka“, ale samozřejmě také „áčka“, dorostencům a žákům, ať se jim daří.

Na úplný závěr tohoto svého příspěvku musím ještě poděkovat Pavlu Paděrovi, že mně posílal články o zápasech a Borisi Hasovi, že mně umožnil nějaký čas podílet se na aktualizaci klubových stránek. Sice jsem s touto činností chtěl skončit už v létě, ale po dohodě s Borisem jsem si to ještě o podzimní část soutěže prodloužil, aby mohl najít nějakého mladšího spolupracovníka, a také v této činnosti přeju, ať se daří!