1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFC Velké MeziříčíFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC TRINITY Zlín BFK HodonínSFK VrchovinaFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceSK Kvítkovice1. BFK Frýdlant nad OstravicíMFK Vítkovice

Kvítkovice

Blansko

1:3

Blansko

Zlín B

25.03.2023 | 15:00

stadion na Údolní

Rozpis zápasů

vs

Kvítkovice

Blansko

1

3

vs

Blansko

Zlín B

25.03.2023 | 15:00

stadion na Údolní

Rozpis zápasů
29. 1. 2023 jsme přivítali v Blansku hráče z Lipovce. Za FK Blansko nastoupilo celkem 18 hráčů a za Lipovec 8 hráčů. Hrálo se na dvou hřištích systémem 3:3. Je pravdou, že za Lipovec nastoupilo pouze 8 hráčů, nicméně je nutné ocenit jejich chuť hrát a že se statečně drali za míčem. Hráči FK Blansko byli řazeni do sestav dle výkonnosti, což mělo pozitivní vliv na hru.

Střídali jsme celé trojice systémem jako v hokeji. Hra našich malých svěřenců se evidentně zrychluje, jsou častější cílené nahrávky a snahy kombinovat hru. Obě mužstva nehrála na výsledek, ale pro radost ze hry a možnost si vyzkoušet nové věci. Máme v našich řadách mnoho talentů, kteří dokáží nastřílet až 8 branek za zápas. Nyní se intenzivně připravujeme na turnaj v Jedovnicích, kterého se budeme účastnit 5. 2. 2023. Závěrem musím pochválit všechny naše malé svěřence a jejich rodiče za jejich nasazení a nadšení, což dokazuje stabilně velká účast na trénincích, které se konají dvakrát týdně a na zápasech, které se snažíme pořádat 1x za 14 dní, což je nesmírně důležité pro malého hráče, který si tak může vyzkoušet své nově nabyté poznatky v praxi a je hrdý na to, že si oblékne dres, v němž může hrát zápas.


Libor Stloukal
trenér předpřípravky FK Blansko


Autor - Adam Přikryl