Blansko - Blanenští fotbalisté zvolili pro zimní přípravu domácí prostředí. Všech šest duelů odehrají svěřenci Petra Vašíčka na umělé trávě na Mlýnské.

Hned první zápas přípravy přinese fotbalistům Blanska soupeře z vod nepříliš probádaných. Jako první se totiž na Mlýnské představí Bystřice nad Pernštejnem, a to 22. ledna od 11:30. Prvním soupeřem z MSFL tak bude až Vrchovina, která se v Blansku ukáže 29. ledna. Taktéž od půl dvanácté.

V rámci přípravy přijde i na okresní derby. Pátého února se Blansko střetne s Boskovicemi, které aktuálně působí v krajském přeboru. Další týden přinese druhého soupeře z MSFL - Slovan Rosice. Lze očekávat těžký duel, jenž navíc přivede do Blanska i bývalé opory domácích.

Následovat bude 19. února repríza 1. kola MOL Cupu, jelikož přijede divizní Start Brno. Generálku na ostrou soutěž potom obstará rezerva Sigmy Olomouc, s níž se Blansko potkalo na podzim v MSFL. Utkání se uskuteční 27. února od 11:30. Hrací plocha pro generálku bude upřesněna.

Autor: Kryštof Severa