B r n o - V sobotu 18. 12. se přípravka FK APOS Blansko (r. 2000 a mladší) zúčastnila 3. vánočního halového turnaje pořádaného oddílem FC Svratka Brno.
Turnaje se účastnilo 16 účastníků rozdělených do dvou osmičlenných základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. První čtyři týmy z každé skupiny potom vytvořily finálovou skupinu, ve které se utkaly s nejlepšími čtyřmi týmy s druhé skupiny.

Naše mužstvo zvládlo turnaj velmi dobře, jediné zaváhání přišlo až v posledním zápase se Sigmou Olomouc, když už bylo jasné naše prvenství v turnaji.

Výsledky v základní skupině:

BLANSKO - KUŘIM 8:0
Branky: Rek 2, Muller 2, Prudil, Souček, Veselý, Ševčík

BLANSKO - HODONÍN 3:1
Branky: Prudil 2, Souček

BLANSKO - BŘECLAV-MIKULOV 3:1
Branky: Ševčík 2, Prudil

BLANSKO - KYJOV 5:0
Branky: Ševčík 3, Muller, Prudil

BLANSKO - ZNOJMO 6:1
Branky: Ševčík 3, Souček, Veselý, Rek

BLANSKO - SENEC 3:0
Branky: Ševčík 3

BLANSKO - ŽĎÁR 3:0
Branky: Prudil, Ševčík, Muller

Výsledky ve finálové skupině:

BLANSKO - VESELÍ 4:1
Branky: Prudil 3, Němec

BLANSKO - MIKULOV 4:1
Branky: Prudil 2, Ševčík, Souček

BLANSKO - SVRATKA 2:0
Branky: Prudil, Ševčík

BLANSKO - OLOMOUC 0:1

Nejlepším hráčem mužstva FK APOS BLANSKO byl vyhlášen David Prudil.

Nejlepším střelcem celého turnaje se stal Radim Ševčík z mužstva FK APOS BLANSKO z 15-ti vstřelenými brankami.