1. FC Slovácko BFC Hlučín1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínTJ Tatran BohuniceFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start Brno1. BFK Frýdlant nad OstravicíFC Zlínsko

Blansko

Hranice

2:1

Zlínsko

Blansko

19.04.2024 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Hranice

2

1

vs

Zlínsko

Blansko

19.04.2024 | 17:00

Rozpis zápasů
Minulý týden proběhl tradiční prázdninový kemp mladších a starších žáků FK Blansko, tentokráte od středy do neděle.

Mladí fotbalisté se každé ráno sešli na stadionu v Mlýnské ulici a od 8:00 začínal první ranní trénink, po něm byla na programu malá svačinka a druhá ranní fáze. Následoval oběd v Restauraci U Slunce, poobědový odpočinek či procházka na zmrzlinu a šlo se na odpolední trénink. K trénování byla využita umělá tráva v Mlýnské ulici a v případě extrémní nepřízně počasí posloužila i vstupní hala zimního stadionu. Když počasí dovolilo, odpolední fáze byla zakončena zaslouženou regenerací v blanenském aquaparku. Víkendový program poté zpestřily přátelské zápasy.

Kempu se dohromady zúčastnilo téměř 40 dětí, které rozvíjely své fotbalové dovednosti a v budoucnu z nich budou těžit.

Poděkování patří všem trenérům, jmenovitě Pavlu Rajtšlégrovi, Radimu Farníkovi, Tomáši Farníkovi, Josefu Sloukovi, Michalu Zouharovi, Liboru Škvareninovi a Jaroslavu Zouharovi, že se kempu zúčastnili, obětovali svou dovolenou pro rozvoj našich fotbalistů a připravili jim výborné podmínky pro jejich fotbalový rozvoj!


Autor: Zdeněk Veselý ml.