3:0

Karviná B

3

0

Přinášíme Vám další porci výsledků mládežnických kategorií včetně programu na následující týden.

Komentář trenéra Radima Farníka k utkání proti Břeclavi

Do posledního domácího utkání jsme nastoupili proti Břeclavi s nasazením, které si zasloužilo tříbodový zisk.

Již od úvodu jsme byli více na míči a vytvářeli si slibné šance ke skórování. To se povedlo Michalu Skotákovi již v 8. minutě, když mu Filip Terer poslal dlouhý pas a hostující gólman úplně neodhadl odskok na mokré umělce. Skoták využil příležitosti a chladnokrevně zakončil na 1:0. Zápas jsme měli ve své režii po celý první poločas, ovšem gólově jsme se již do poloviny zápasu prosadit nedovedli.

Ve druhé půli se průběh hry příliš neměnil. Po individuálních akcích Závodníka a Novotného se ale skóre utkání neměnilo. V minutě 49. tomu už bylo ale jinak, po precizně zahraném rohovém kopu Novotného, se nejlépe dokázal zorientovat opět Skoták a navýšil skóre na 2:0. Poměrně jednostranný výsledek zdramatizoval v 56.min. hostující Michal Káňa střelou že střední vzdálenosti a snížil skóre na rozdíl jedné branky. Hostující tým se rozhodně nevzdával a bojoval do závěrečného hvizdu. My jsme ale závěr nepodcenili a na domácí půdě získali po zásluze cenné 3 body do jarní části.
Poslední zápas sezóny 2023/2024 odehrajeme na stadionu ve Veselí nad Moravou v neděli 9.6.2024 od 11:45 hod.

Komentář trenéra Libora Stloukala k aktuálnímu programu mladší přípravky C

26. 5. 2024 jsme se sehráli dva zápasy proti Ráječku na jejich hřišti. Oba zápasy jsme vyhráli, a to 3:8 a 4:16. Atmosféra byla báječná, rodiče fandili, hráši si úžívali hru. Musím ocenit příestup trenérů Ráječka, kdy jsme po vzájemné dohodě upravovali složení hráčů, abychom vyrovnali hru.

Góly:
v prvním zápase Stloukal, Hroza x3, Vychodil x2, Jelínek, Bilgun.
ve druhém zápase Stloukal x2, Hroza, Bilgun x4, Vychodil x2, Jelínke Jakub x5, Jelínek Tomáš x2.

1. 6. 2024 jsme sehráli dva zápasi proti Rájci-Jestřebí. První jsme prohráli 3:14, druhý zápas vyhráli 12:7. I zde musí ocenit přístup trenérů obou stran, kdy se po vzájemné dohodě upravoval složení hráčů, abychom vyrovnali hru a bylo to pro děti více záživné a motivující.