1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Hodonín

Další várka výsledků a programu na následující týden je na světě. Už dnes odehrají první ze svých zápasů v tomto týdnu B-týmy žáků. Reportáž trenérů naleznete v článku.

Reportáž trenérů Libora Stloukala a Libora Pelikána

Mladší přípravka A, FK Blansko

20.9. sehrálo Blansko A odložený zápas proti Boskovicím-Letovicím A. Bylo to těžké utkání plné fyzický soubojů. Kluci museli prokázat bojovnost a nasazení. V plné sestavě jsme od začátku utkání hráli vyrovnaně. Padalo hodně gólů na obě dvě strany. V druhé půli nám soupeř odskočil o 3 branky a nakonec v závěru slavil vítězství. Po vyrovnaném souboji nakonec Boskovice-Letovice A Blansko A 13:10.

V druhém zápasem proti Boskovicím-Letovicím B jsme si spravili chuť a vyhráli zápas v poměru 9:8.

21.09 v sobotu jsme sehráli zápas s Krasem A v Kotvrdovicích. S lehčím soupeřem si naši borci dobře zastříleli. Celý zápas jsme kontrolovali hru. V kombinacích přehrávali soupeře a dostávali se lehce do zakončení. Dobrými individuálními výkony se blýsknul Karel Mančík, Jakub Jelínek a Jakub Vychodil. Zápas jsme vyhráli v poměru 15:4.

Zápas proti Krasu B jsme vyhráli 14:7.

Mladší přípravka B

20. 9. 2024 jsem sehráli zapas proti Letovicím, šlo o přesunutý zápas kvůli povodním. Oba zápasy byly plné branek. Je sice pravdou, že jsme oba zápasy prohráli, ale je nutné vyzvednout snahu hráčů a i též velký počet neproměněných branek. U hráčů je vidět velký pokrok.

Blansko B proti Letovicím A se hrálo 3:13
branky: Kisela 1x, Stejskal Petr 1x, Stejskal Štěpán 1x

Blansko B proti Letovicím B se hrálo 5:7
branky: Němcová 3x, Stloukal 1x, Stejskal Štěpán 1x.

21. 9. 2024 nás čekal zápas proti FSA Kras, na který jsme se moc těšili. Herně se nám zde dařilo, místy jsme přehrávali soupeře. Musíme odstranit hru v chumlu, více se snažit hrát po stranách hřiště a držet si své pozice. Bylo vidět, že kluci a děvčata jsou více rozehraní z předešlého dne.

Blansko B proti FSA Kras A se hrálo 10:11
branky: Stloukal 1x, Svanovská 1x, Zeman 1x, Kisela 1x, Machů 1x, Štěpán Stejskal 5x

Blansko B proti FSA Kras B se hrálo 21:3
branky: Stloukal 4x, Machů 6x, Kisela 1x, Svanovská 2x, Nevřela 3x, Toufar 2x, Zeman 2x, Stejskal Petr 1x

Reportáž trenéra Radima Farníka

Od úvodních minut utkání jsme byli více na míči a snažili se s chutí a nasazením dobývat soupeřovu branku. Žáček se za svůj nepovedený centr z pravé strany v 9. minutě omlouvat nemusel, míč totiž zapadl kupodivu všech do sítě hostující brány - 1:0. O 7 minut později skóroval Michal Zouhar, který na úrovni velkého vápna vystřihl nůžky, na které gólman reagoval o něco později - 2:0. Do konce 1.poločasu ještě zvyšoval Křivánek, který svým důrazem na malém vápně upravil vedení na 3 branky. Druhý poločas probíhal ve stejné režii jako ten první a Žáček se mohl radovat ve 42. a 48. minutě, když dosáhl v zápasu hattricku. Od této chvíle nastal prostor pro naši variabilitu a kluci si zkusili jiné posty, než na které jsou zvyklí. Do konce zápasu se ještě 2x trefil mezi tři tyče svou silnější levou nohou Simek a stanovil tak skóre na 7:0. Dalši utkání sehrajeme na venkovním hřišti v Lednici, v sobotu 28.9.2024 od 11:30 hod.