Karviná B

Karviná B

Krátce po skončení třetiligové sezóny už je známa první letní posila blanenských fotbalistů! Po 4 letech strávených v Bohunicích, s půlroční epizodou v Bystřici nad Pernštejnem, se do známého prostředí vrací blanenský odchovanec Dominik Šmerda.

Čtyřiadvacetiletý fotbalista může nastupovat jak ve středu, tak i na kraji zálohy, vyniká především svou kopací technikou a ve hře 1na1, problém mu ale nedělá ani rychlost a střelba ze střední vzdálenosti. Kreativní záložník v loňské sezóně naskočil do 30 zápasů v MSFL a připsal si 2 branky, přičemž jednu právě do sítě Blanska.

Vítej zpět, Niku!

Autor: Zdeněk Veselý ml.