První zimní posilou Blanska se stal ofenzivní středopolař Martin Vlachovský, který bude v jihomoravském celku hostovat z prvoligové Karviné. Dvacetiletý hráč přichází na hostování do konce soutěžního ročníku.

Dvacetiletý útočný univerzál rozšíří ofenzivní fázi blanenských fotbalistů. Odchovanec karvinského fotbalu působil na podzim převážně v béčku moravskoslezského celku, kde v divizi F nasázel šest branek v deseti utkáních a vysloužil si i premiéru v áčku a krátkou minutáž ve FORTUNA:LIZE.

„S agentem jsme usilovali o hostování ve druhé lize. Po prvním týdnu v Karviné mi volal agent a po víkendu jsem se hlásil v Blansku na zkoušku. Jsem nadšený, že to dobře dopadlo,“ objasňuje svůj transfer Vlachovský.

Vlachovského určitě může těšit, že problémem Blanska bylo na jaře zejména střílení branek, tedy jeho silná stránka. „Věřím, že se mi v novém působišti bude dařit. Udělám vše pro to, abych pomohl týmu dávat více branek a také hrát atraktivní fotbal,“ dodává první zimní posila Blanska.