Kroměříž

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů
Blansko - Zápasový rozpis blanenských fotbalistů zaplní další utkání. V reprezentační přestávce se svěřenci Oldřicha Machaly utkají s prvoligovým Baníkem Ostrava. Duel je plánován na pátek v 10:30 na legendarních Bazalech. Současná situace nedovoluje hrát před diváky, těm však ostravský klub zařídil stream, který bude k dispozici na YouTube kanálu Baníku.

Blanenští tak vyplní dlouhou pauzu způsobenou reprezentační přestávkou. „Jsem rád, že hrajeme s Baníkem, je to kvalitní soupeř, stejně jako byla Sparta. Využijeme volný čas k sehrání zápasu, což je vždy dobře,“ říká o možnosti měření sil s prvoligovým soupeřem Oldřich Machala.

Baník Ostrava v současné době okupuje třináctou příčku tabulky FORTUNA:LIGY. Dosavadní bodový zisk ostravského klubu činí pět bodů za jednu výhru a dvě remízy.