Karviná B

Karviná B

Po včerejším oznámení první blanenské posily je rovněž známý také první hráč na odchodu. Blansko opouští záložník Rostislav Rajčinec, který přestupuje do Rosic.

Rostislav Rajčinec přišel do Blanska před 2 lety z líšeňského dorostu a začal zde sbírat první zkušenosti v dospělém fotbale. Během dvou sezón v blanenském dresu udělal obrovský výkonnostní progres a patřil k důležitým hráčům mužstva. Nyní však jednadvacetiletý fotbalista cítí, že je čas na změnu. Od nové sezóny tak bude oblékat dres třetiligového rivala z Rosic.

Rosťo, děkujeme Ti za odvedenou práci a přejeme Ti mnoho štěstí v Tvých dalších fotbalových krocích!

Bilance v dresu Blanska v MSFL:
👕 51 zápasů
⚽ 2 branky