Karviná B

Karviná B

Kompletní program příštích měsíců už znají fotbalisté Blanska. V jarní části MSFL budou svěřenci kouče Petra Vašíčka obhajovat osmou příčku z první půlky ročníku, kde urvali řadu dobrých výsledků. Čemu ale čelí tentokrát?

Celkově čeká Blansko sedmnáct zápasů, z čehož jich osm bude domácích. Svatostánkem jihomoravských hráčů bude tradičně stadion v Údolní ulici, kde se bude začínat standardně v neděli od 10.15.

Jaro odstartují blanenští fotbalisté na půdě Vratimova, a to v sobotu 5. března od 14.30. Hosté přitom mají svému soupeři co vracet, když mu na úvod sezóny podlehli 0:1 gólem ze samého závěru.

Následovat budou březnové bitvy s FKM Jihlava (první domácí zápas – 13. března) a Dolním Benešovem, které se po podzimu nacházejí na spodních příčkách MSFL. Podobně je na tom i čtrnácté Znojmo, jež se ale před zimní pauzou výkonnostně zvedlo a do jara si věří. Tým od brány Moravského krasu by však rád navázal na duel ve Znojmě, kde rivala rozstřílel pěti trefami.

Po souboji na hřišti houževnatých Rosic budou následovat další těžká utkání. Mezi 10. dubnem a 8. květnem nastoupí Blansko hned ke třem zápasům proti ligových béčkům, když postupně půjde na rezervu Baníku, Slovácka a Sigmy.

Na aktuálního lídra tabulka, jímž je Kroměříž, narazí Jihomoravané doma v neděli 22. května. Závěr soutěže potom absolvuje Blansko na půdě soupeřů, nejdříve v pátek 10. června pojede do Hlučína a v sobotu 18. června čeká měření sil se Zlínem B.

Přijdete podpořit fotbalisty FK Blansko i vy? Kompletní rozpis jarních utkání MSFL přinášíme ZDE.

Autor: Tadeáš Mima