Karviná B

Karviná B

Letní příprava se chýlí ke svému konci a blanenští fotbalisté dnes sehrají předposlední duel na hřišti v nedalekých Drnovicích u Lysic. Soupeřem jim bude mužstvo Kuřimi, které v loňské sezóně ovládlo Krajský přebor a zajistilo si tak postup do 4. ligy. Kuřimští za sebou mají už i první soutěžní duel, když v 1. předkole MOL Cupu zvítězili na hřišti Rousínova a zajistili si tak postup do 2. předkola, ve kterém narazí na Vrchovinu. Zápas v Drnovicích u Lysic startuje v 17:30. Během zápasu bude zajištěno i občerstvení, jenž budou mít na starost hráči blanenského dorostu.

Autor: Zdeněk Veselý ml.