Karviná B

Karviná B

Blanenští fotbalisté aktuálně drží negativní sérii čtyř porážek v řadě, která je tlačí do nižších pater tabulky. O prolomení této nelichotivé bilance se pokusí Blansko v pátek, kdy v rámci 30. kola MSFL změří síly s dalším slezským soupeřem z Frýdku-Místku. Frýdeckomístečtí drží poklidný střed tabulky, kde jim aktuálně patří 8. místo se ziskem 45 bodů. Poslední 2 vítězné duely se navíc prosazovali velmi ofenzivní podívanou. Venku totiž zvládli duel s Bohunicemi v poměru 4:0. Pak sice podlehli 0:2 Třinci, ale v posledním zápasem opět předvedli gólovou smršť, kterou odnesly Hranice debaklem 5:0. Nejlepším střelcem soupeře je s 11 brankami Tomáš Hykel, v závěsu je se 7 góly Patrik Rubý. Do karet hraje soupeři i vzájemná bilance, protože Frýdek s Blanskem padl naposledy v roce 2021, od té doby zaznamenal 4 vítězství v řadě. Blanenské tak čeká další těžký duel o záchranu v soutěži, navíc bude sledovat vývoj absentujících hráčů a jejich zapojení zpět do týmu. Bitva o důležité body vypukne v pátek od 17 hodin na Údolní. Přijďte podpořit hráče v těžkých časech!

Autor - Adam Přikryl