B l a n s k o - V pořadí již 8. ročníku Mikulášského turnaje v hale jedovnické průmyslovky se tuto sobotu zúčastní bývalí hráči Spartaku ČKD Blansko pod hlavičkou Fiala Team.
Na tradiční Mikulášský turnaj do nedalekých Jedovnic zajíždí tuto sobotu staří páni pod hlavičkou Fiala Team ČKD Blansko, kteří minulý rok obsadili 2. místo. Na turnaji budou startovat hráči nad 40 let. Kromě Blanska se zde představí Sparta Brno, Drnovice, Velká Bíteš a domácí Jedovnice. První utkání sehrají Blanenští v 9:30 se Spartou Brno. Turnaj se koná v tělocvičně místní průmyslové školy Nad Rybníkem a zakončen by podle plánu měl být ve 14:00.

V dresu Blanska by se měli představit: Alexandr Malits st., Josef Chuděj, Josef Mokrý, Miloš Vašák, Alexandr Malits ml., Roman Študent, Richard Němec, Milan Zika, Roman Šindelka, Pavel Helán, Petr Vašíček, Pavel Máša, Miroslav Loula a speciální host. To vše pod vedením organizátorů Františka Fialy a Stanislava Hasy.