L e t o v i c e / B l a n s k o - Starší dorostenci se v sobotu 19. 1. 2013. zúčastnily halového turnaje mužů v Letovicích. Vzhledem k nedávno zahájené zimní přípravě, kdy víceméně nabírají hlavně kondici, to bylo vítané zpestření.
Výsledné čtvrté místo odpovídalo našim možnostem. Rozdíly byli především v důrazu při zakončení, které nás bohužel připravilo o lepší výsledek v boji o třetí příčku, kdy jsme podali daleko nejlepší výkon na turnaji i díky zlepšení bojovnosti v poli.

Výsledky:

FK Blansko st. dor. - SK Jedovnice 0:0