B l a n s k o - Starší přípravka A se uplynulou neděli zúčastnila halového turnaje ve Velkém Meziříčí. Svěřenci trenéra Leoše Farníka a asistenta Jiřího Skřepského na něm vybojovali třetí místo.
„Halový turnaj ve Velkém Meziříčí byl pro nás prvním v sezóně 2014/15. Kluci se ze začátku trošku hledali, ale poté již hráli velmi dobře a předváděli pěkné akce, zakončené brankami. Žádný míč pro ně nebyl ztracený, což je velmi pozitivní a příkladné pro jejich další fotbalový vývoj. Za zodpovědné výkony bych jim chtěl tímto moc poděkovat a hlavně pogratulovat k pěknému 3. místu. Poděkování patří i všem rodičům za účast a povzbuzování během turnaje, potažmo Jirkovi Skřepskému za pomoc při vedení utkání,“ doplnil k turnaji trenér Leoš Farník.

FK Blansko - SFM Senec 0:1

FK Blansko - FK Humpolec 3:2
branky: O. Farník, Dujka, T. Farník

FK Blansko - FC Velké Meziříčí 0:2

FK Blansko - HFK Třebíč 3:0
branky: Ostrý, Jakubec, Ryzí

FK Blansko - RAFK Rajhrad 2:0
branky: T. Farník, Dujka

Konečné pořadí

1. SFM Senec
2. FC Velké Meziříčí
3. FK Blansko
4. FK Humpolec
5. HFK Třebíč
6. RAFK Rajhrad

Nejlepší hráč týmu byl vyhodnocen Ondřej Farník.

Sestava: Nečas - Ryzí, O. Farník, T. Farník, Hasoň, Mokrý, Dujka, Ostrý, Jakubec
Trenér: Leoš Farník
Asistent: Jiří Skřepský