B l a n s k o - Starší žáci FK Blansko v úterním finále krajského poháru v Lanžhotě prohráli se Slovanem Brno 0:1 a získali tak stříbrné medaile.
Finále krajského poháru JMKFS, starší žáci
úterý, 5. 6. 2012, hřiště Lanžhot
FK Blansko - FC Slovan Brno 0:1 (0:0)
Blansko: Matuška - Šamalík, Zemach, Študent (C), Maňoušek - Šíbl, Vintr, Souček, Keprt - O. Zmeko, Loula
Náhradníci: D. Zmeko, Buš, Feik, Kala, Sedlák, Borek
Trenéři: Michal Šenkeřík, Tomáš Vach
Vedoucí týmu: Josef Šenkeřík

Na velmi kvalitním hřišti jsme promarnili šanci stát se vítězi putovního Krajského poháru. V nejsilnější sestavě, která se dala složit, jsme byli favoritem. Procentuální držení míče na našich kopačkách bylo znatelné, ale na to se nikdo neptá. Vždy je to otázka ne jak, ale kolik.

Slovan od začátku nevyvíjel útočnou aktivitu, naši kluci však v úvodu neproměnili tutovky a to rozhodovalo. Po bezbrankovém poločase to vypadalo, že při úspěšném bránění Slovanu příjdou na řadu penalty. To jsme se však spletli a díky našemu špatnému obsazení hráčů při jedné z obranných situací vytěžil branku soupeř. Utkání příliš mnoho kombinačnch akcí s třel na branku nepřeneslo. Naše útočná snaha v závěru utkání, kdy soupeř pouze odkopával míče ze svého vápna, vyzněla i díky smůle a křeči naprázdno a tak se ze zisku poháru radoval soupeř.