B l a n s k o - Ve čtvrtek proběhlo v prostorách kuželny TJ ČKD Blansko tradiční vyhlášení ankety Nejlepší sportovec města Blanska za rok 2009.
Své želízko v ohni tu měl také náš fotbalový klub. Mezi oceněnými figurovali na jaře starší žáci pod vedením trenéra Jiřího Pokoje. Ti se nakonec umístili spolu s oddíly kuželkářek a stolních tenistek mezi nejlepšími kolektivy. Jejich trenér Jiří Pokoj se stal spolu s Radimem Kakáčem (trenér biketrialistů) a Antonínem Veselým (trenér hokejové mládeže) trenérskou osobností Města Blanska roku 2009. V kategorii Nejlepší sportovec, ve které se neuvádí pořadí, se v nabité konkurenci umístil i talentovaný záložník Jan Sedlák, který v létě přešel z kategorie starší žák do mladšího dorostu a na podzim zatížil konta soupeřových brankářů 22 brankami. Všem oceněným gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.