B l a n s k o - Vysokým vítězstvím 10:2 skončilo sobotní přípravné utkání starších žáků s Kuřimí.
Utkání hrané na 3/4 po 30 min. nám ukázalo, jak na tom jsme. Po fyzické stránce dobře, horší je to s herní praxí. Střídání dobrých momentů s hluchými místy je daň za podmínky, ve kterých se připravujeme. V žádném případě si nestěžujeme, jen je potřeba pracovat na herní stránce.

Momenty dobré kombinace zde ovšem byly, jen ne v takové míře jak si představujeme. Ale na tom se dá dále pracovat. Hra na jeden dotek s nabíháním krajních hráčů tím se myslí záložníci i obránci, se prolínala s utápěním se v jalových kličkách. Výsledek v tomto případě není důležitý i když potěšil. Čeká nás další tvrdá práce, po objemové části nás čeká nelehčí technicko-taktická. Za odvedený výkon je třeba chlapcům poděkovat.

FK APOS Blansko - Kuřim 10:2 (3:2, 4:0, 3:0)
Branky: Zouhar 3, Manda, Šafařík a Skoupý 2, Kratochvíl