2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Poslední přípravné utkání před startem nového ročníku krajského přeboru odehráli v sobotu starší žáci FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka zdolali na domácím stadionu na Údolní FC Boskovice 5:0.
sobota 16. 8. 2014, 13:00, stadion na Údolní, Blansko
FK Blansko st. žáci - FC Boskovice st. žáci 5:0 (2:0)
Branky:
Ševčík 2, Veselý 2, Mlčoušek
Sestava: Šamšula - Žáček, Pačovský, Kopřiva, Němec - Veselý, Ševčík, R. Souček, Pernica - Mlčoušek, Kouřil
Náhradníci: Moravec, J. Souček, Vybošťok, Kutil
Trenér: Michal Šenkeřík

Hodnocení trenéra

„Se soupeřem, hrajicím o jednu třídu nižší soutěž, jsme si poradili s přehledem. Musím pochválit hráče staršího ročníku, kteří podpořili svými zkušenostmi z předchozí sezóny mladší spoluhráče v jejich prvních krocích na velkém hřišti. První poločas začal opatrněji až do chvíle, kdy se ve vápně střelecky prosadil Radim Ševčík. Postupným stoupajícím tlakem jsme si vytvářeli další gólové šance, až Zdeněk Veselý umístil svoji střelu k pravé tyči soupeřovi branky a uzavřel tak skóre prvního poločasu. Po změně stran už byla dána přednost mladšímu ročníku i přesto poslal dalekonosnou střelu do sítě podruhé Radim Ševčík. Čtvrtou branku usměrnil po rohovém kopu přesnou hlavičkou hrající brankář Zdeněk Veselý. Konečný výsledek na 5:0 po samostatném úniku završil Michal Mlčoušek. Pokud se Boskovice k něčemu dostaly, tak vše zlikvidoval pozorný a jistý brankář Michal Šamšula. I při absenci některých hráčů (dovolená, zranění) utkání splnilo účel. V neděli nás již čeká ostrý start, kdy zajíždíme na hřiště Starého Lískovce. Přeji mým svěřencům povedenou sezónu bez zranění.“