1. FC Slovácko BFC Hlučín1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínTJ Tatran BohuniceFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start Brno1. BFK Frýdlant nad OstravicíFC Zlínsko

Blansko

Karviná B

3:0
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Karviná B

3

0

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Poměrně nabité středeční odpoledne čeká na blanenská mládežnická družstva v domácím prostředí. Předehrávané 30. kolo Moravskoslezské dorostenecké divize nabídne dva zápasy blanenských hráčů s Vyškovem na stadionu na Údolní. Na Mlýnské ulici bude sehráno semifinále krajského poháru starších žáků mezi Blanskem a Svratkou Brno.
Dorostenci se naposledy v domácím prostředí představili v sobotu 19. května, kdy se radovali ze dvou výher proti Velkému Meziříčí. 4 dny po těchto tříbodových počinech se na stadionu na Údolní představí znovu. Soupeřem Blanska bude Vyškov, kterému ve starším dorostu patří poslední místo a v mladším 10. příčka. Velkým favoritem tak budou domácí hráči, kteří budou usilovat o udržení 1. a 2. pozice v divizních tabulkách.

Utkání staršího dorostu začíná ve 14:45 hod., mladší se poté představí od 17 hodin.

Po úspěšném čtvrtfinále krajského poháru se Spartou Brnou nastoupí blanenští starší žáci v semifinálové fázi proti dalšímu brněnskému klubu. Soupeřem našeho mužstva bude celek Svratky Brno, který působí v krajském přeboru.

Začátek utkání je naplánován na 17 hodin na stadionu na Mlýnské.