B r n o / B l a n s k o - Přesně o půl čtvrté dorazila ze sídla JmKFS očekávaná zpráva. Kvůli neregulérním terénům se odkládají všechna plánovaná víkendová mistrovská utkání krajských soutěží mužů i dorostu.
Mimořádná zpráva JmKFS

Oznamujeme, že na doporučení STK rozhodl výkonný výbor Jihomoravského krajského fotbalového svazu odložit všechna mistrovská utkání dospělých a dorostu soutěží JmKFS, která se měla hrát o nadcházejícím víkendu (30.-31.3.2013) z důvodu velmi špatné kvality hracích ploch většiny pořádajících oddílů. O náhradních termínech rozhodne STK JmKFS na svém zasedání ve čtvrtek 28.3.2013 a následně budou zveřejněny v úředních zprávách JmKFS.