1. FC Slovácko BFC Hlučín1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínTJ Tatran BohuniceFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start Brno1. BFK Frýdlant nad OstravicíFC Zlínsko

Blansko

Karviná B

3:0
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Karviná B

3

0

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Sobota s datem 23. června patřila na Mlýnské ulici mládežnickému fotbalu. Na zdejších dvou hřištích se konal již 35. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky, jehož vítězem se pro rok 2018 stali hráči KFC Komárna. Blanenští mladší žáci srdnatě bojovali s konkurencí 14 týmů a nakonec obsadili 8. pozici.
Letošního ročníku se spolu s domácími zástupci FK Blansko a fotbalovými oddíly z Jihomoravského kraje zúčastnily týmy z partnerských měst Blanska - polský Miedz Legnica a Konfeks Legnica, rakouský ESV Mürzzuschlag a slovenský KFC Komárno.

Celkem 14 týmů si po absolvování základní části turnaje, hrané ve dvou skupinách na hřištích s přírodní i umělou trávou, vybojovalo svá postupová místa do následných zápasů o konečné umístění. Vítězem se po přesvědčivém výkonu stalo mužstvo Komárna, mladší žáci Blanska obsadili konečné 8. místo.

Každý, kdo měl vzájemná klání možnost sledovat, může jistě potvrdit příkladný přístup a nasazení jednotlivých týmů i dobrou úroveň předvedených výkonů.

Utkání o umístění:
Finále: KFC Komárno - Konfeks Legnica 2:0
O 3. místo: Miedz Legnica - FK Drnovice 4:0
O 5. místo: ESV Mürzzuschlag - FC Medlánky 2:1
O 7. místo: FC Boskovice - FK Blansko 1:0
O 9. místo: OFS Brno-Venkov - Tatran Rousínov 3:1
O 11. místo: SK Žebětín - FKM Kahan 2:0
O 13. místo: Žijeme hrou - Tatran Bohunice 2:1

Konečné pořadí turnaje:

1. KFC Komárno
2. Konfeks Legnica
3. Miedz Legnica
4. FK Drnovice
5. ESV Mürzzuschlag
6. FC Medlánky
7. FC Boskovice
8. FK Blansko
9. OFS Brno - venkov
10. Tatran Rousínov
11. SK Žebětín
12. FKM Kahan
13. Žijeme hrou
14. Tatran Bohunice