Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

V neděli 25. února po poledni se přípravka ročníku 2014 zúčastnila turnaje, který jsme jako FK Blansko pořádali. Turnaj nabídl spoustu pohledných akcí a krásných golů, všichni hráči a hráčky si zápasy naplno užili, tímto bychom rádi poděkovali všem zúčastněným týmům!

Našemu mužstvu se první dvě utkání příliš nepovedla a po debatě v kabině, jakoby nastoupilo družstvo, které už poznáme a výkon všech se zvedl.

Přístupem k utkání, vysokým napadáním, proměňováním šancí a hlavně chutí a radostí hrát fotbal, jsme následující soupeře potrápili mnohem více než v předchozích zápasech.
Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu, jakým způsobem se s průběhem turnaje poprali a jaké nasazení ze sebe vydali.
Rádi bychom poděkovali rodičům, kteří nám s přípravou a průběhem turnaje pomáhali.

Za trenéry přípravky Jiří Hejč, Martin Šebela

Autor - Adam Přikryl