3:0

Karviná B

3

0

K sobotnímu utkání v rámci oslav 50 let bořitovského fotbalu nastoupilo kombinované mužstvo hráčů A-týmu a B-týmu. Již ve 4. minutě mohli jít domácí do vedení, Alexa ale svůj samostatný únik neproměnil. Skóre se tedy měnilo na druhé straně. První poločas byl hrán v poměrně vysokém tempu. Bořitov se snažil o aktivní kombinační hru a časté náběhy za obranu, blanenská defenzíva ale odolávala. Poločasové skóre znělo 0:3 pro Blansko. Ve druhém dějství tempo opadlo a blanenští si postupně vytvořili až sedmibrankový náskok. Bořitovští hráči ovšem nesložili zbraně a během 11 minut dokázali třikrát skórovat a korigovat nepříznivý stav. Skóre zápasu uzavřel v 83. minutě na 3:9 pro Blansko Richard Foltýn. Čtyřmi brankami se na vítězství podílel útočník Kouakou.

přátelské utkání , 20. července 2024, TJ Sokol Bořitov - FK Blansko

TJ Sokol Bořitov

3:9

0:3

Branky: 69. a 75. Vorlický ml., 80. Alexa - 11., 56., 60. a 62. Kouakou, 15. Málek, 38. Jambor, 58. Zouhar, 73. Nejezchleb, 83. Foltýn
Rozhodčí: Vogelmut - Chabiča, Ježek