V y š k o v / B l a n s k o - Netradičně na ledě změřili síly fotbalisté Vyškova a Blanska. V kombinované sestavě zvítězili hosté z Blanska poměrem 7:3.
Základ blanenské sestavy tvořilo kvarteto Lukáš Koláček, Štěpán Kolařík, Jan Koudelka a Dominik Duda. Z vyškovského kádru byl pro tento zápas vytrejdován do sestavy Blanska Michal Jeřábek. Ten tak nastoupil i proti svému trenérovi Janu Trousilovi a asistentovi Davidu Hodinářovi.

Všichni aktéři dokázali, že si s hokejkou, pukem a bruslemi rozumí a během 75 minut předvedli několik vydařených akcí. Rozhodující gólový příspěvek zařídila speciální posila Blanska pro tento zápas Lukáš Ošlejšek, který skóroval hned pětkrát. Jednou se trefili Jan Koudelka a Dominik Weiss.

Sestřih