Karviná B

Karviná B

V rámci 28. kola Moravskoslezské fotbalové ligy poměří fotbalisté Blanska síly s 5. celkem tabulky - FK Třinec. Hosté drží šňůru dvou výher v řadě, když si poradili s Bohunicemi 1:0 a naposledy rozstříleli Hranice 5:2. Zároveň se mohou pyšnit statistikou nejvíce vstřelených branek, kterých už vstřelili celkem 54. O první místo se však dělí s Karvinou B. Ofenzivní síla třineckých se promítá do povedené sezóny, která je náplastí za minulý ročník, kdy Třinec spadl z Fortuna Národní Ligy. Celkově v sezóně nasbíral 13 vítězství, 7 remíz a 8 porážek. V minulém klání na půdě soupeře se Blansku vůbec nedařilo a na podzim podlehlo 1:3. To se navíc v posledním kole utkalo s dominantním lídrem soutěže z Ostravy a odjelo z Bazal s porážkou 0:3. Je tedy co napravovat, leč to nebude proti Třinci vůbec jednoduché. Poslední datovaná výhra proti tomuto soupeři je ještě z dob působení ve FNL, kdy Blansko doma zvítězilo 2:0 v roce 2021. Přijďte v pátek na Údolní a podpořte naše hráče v boji o další body! Utkání startuje v 17 hodin.

Autor - Adam Přikryl