B l a n s k o - Úspěšný víkend mají za sebou mládežnické týmy FK APOS Blansko. Dorostenci i žáci si se svými soupeři poradili s přehledem a připsali si plný bodový zisk.
4. kolo krajského přeboru dorostu
Starší dorost
Sokol Tasovice - FK APOS Blansko 0:3 (0:1)
Branky: Trtílek 2, Zouhar
Sestava: Juran - Urbánek, Šplíchal, Kučera, Vitoul - Sedláček, Hepp, Zouhar, Pištělka - Trtílek, Zavoral
Náhradníci: Němec, Horáček, Bayer, Trávníček, Vágner
Trenér: Jiří Pokoj

Hodnocení trenéra: „Do zápasu jsme nastoupili bez zraněných hráčů Vašáka a Majera. Po celý zápas jsme měli převahu a tak jako se Šardicemi jsme měli ještě minimálně 6 vyložených šancí, které jsme neproměnili, ale tenhle zápas jsme oproti Šardicím nakonec dotáhli do vítězného konce.“

Mladší dorost
Sokol Tasovice - FK APOS Blansko 1:7 (0:3)
Branky: Horáček 3, Ševčík 2, Skoupý, Bláha
Sestava: 94-Němec - 2-Manda, 3-Vágner, 4-Brichta(K), 5-Cupák - 6-Šafařík, 8-Horáček, 11-Trávníček, 7-Buchta - 9-Ševčík, 10-Skoupý
Náhradníci: 12-Machorek, 13-Bláha, 14-Blažek, 15-Ledvina, 20-Šebela

Více čtěte zde: http://www.fkblansko.cz/zapas.asp?ID=399

2. kolo krajského přeboru žáků
starší žáci
FK APOS Blansko - FC Hodonín-Šardice B 5:1 (3:0)
Branky: Vintr 2, Zmeko O., Kratochvíl, Souček
Sestava: Šmerda - Maňoušek, Zemach, Blažek O., Kohút - Šíbl, Kratochvíl (C), Souček, Loula, - Zmeko O., Vintr
Náhradníci: Keprt, Matuška, Študent, Blažek F.
Trenér: Michal Šenkeřík

Hodnocení trenéra: „Oproti utkání se Svratkou jsme doma předvedli to na co jsme byli zvyklí. Podařilo se nám dát z prvního útoku branku a pak už to byla otázka kolik branek soupeři nastřílíme. Byly však patrné některé kosmetické vady na naší hře, které stále odstraňujeme. Vstřelená branka soupeřem byla oprávněná, jelikož už jsme podcenili soupeře naší nedůmyslností při obsazování. Jinak jsem však spokojen a svěřencům děkuji!“

mladší žáci
FK APOS Blansko - FC Hodonín-Šardice B 6:0 (3:0)
Branky: Zmeko, Šmerda, Študent, Ševčík, Feik, vlastní
Sestava: Husnai P. – Šustr D., Študent D., Feik T., Kala J. - Moravec R., Blažek F., Přikryl M. - Kadlec M., Zmeko D., Šmerda D
Náhradníci: Ševčík R., Doležel M., Šenkeřík F., Konopčík L., Kakáč P.
Trenér: Jan Matuška

Hodnocení trenéra: „Oproti zápasu na Svratce, bylo vidět, že kluci chtějí hrát fotbal. Celý zapas se snažili tlačit soupeře před vlastní šestnáctku, z toho také pramenily šance, které jsme dokázali proměnit a to tři v první a tři ve druhé půlce. Tým se teprve dává dohromady a až další zápasy ukáží jestli navážeme na úspěchy předchozího ročníku.“