Ostrava

Jihlava

23.10.2020 | 18:00

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Třetí květnový víkend nabídne domácí zápasy mužů i žáků ve stejný den. Žáci se představí tradičně na Mlýnské, kde se utkají proti silnému Startu Brno, se kterým především starší žáci budou bojovat o špičku tabulky. Muži sehrají v odpoledních hodinách utkání s Polnou, s níž si již mohou naplnou užívat každé minuty, neboť titul v divizi a zároveň postup do MSFL se jim podařilo zajistit už v neděli ve Ždírci.
Utkání na Údolní začíná v 17 hodin. Rozhodčím je pan Zdeněk Petr, kterému budou asistovat Jakub Rosický a Jiří Muller. Delegátem utkání je pan Jiří Peřinka.

V dopoledních sobotních hodinách mohou blanenští fanoušci pozvbudit starší a mladší žáky v soubojích se silným Startem Brno. Mladší začínají v 9 hodin, starší poté v 10:45.