Karviná B

Karviná B

Vložené 34. kolo Moravskoslezské ligy nabídne zítra souboj na Údolní proti B-týmu Slovácka. Blanenští mají v nohách páteční duel s Třincem, který po velkém boji prohráli 2:3. Trenér Jiří Vorlický byl s předvedenou hrou spokojený, byť výsledek nebyl příznivý. Hosté ze Slovácka se na podzim trápili a první polovinu sezóny tak přezimovali u dna tabulky. V jarní části je to však právě naopak. Slovácko prohrálo od konce března jen dvakrát (0:2 s Třincem a Frýdkem) a v současné době drží šňůru šesti zápasů, ve kterých bodovali (4 výhry a 2 remízy). Poslední duel s Rosicemi remizovali 1:1. Forma se promítla i do tabulky, kde Slovácko okupuje 14. místo tabulky se ziskem 31 bodů a na Blansko ztrácí 5 bodů. Důležitý duel o potřebné body pro oba celky začne ve středu od 17 hodin.

Autor - Adam Přikryl