Ž ď á r / B l a n s k o - Po nezdarech z let 2010 a 2012 proti výběru Zlínského KFS tentokrát jihomoravský amatérský výběr v prvním kole Regions Cupu uspěl a postoupil do republikového finále. Ve Žďáře nad Sázavou porazil Královehradecký KFS 4:1.
Po dvou gólech vstřelili Koudelka a Omelčenko, útočníci Blanska resp. Líšně. Ve finále se JmKFS střetne s Olomouckým KFS a pokud zvítězí, čeká ho cesta do Srbska, kde by reprezentoval Českou republiku v kvalifikaci na amatérské mistrovství Evropy (soupeři: Srbsko, Bulharsko, Švýcarsko).

Regions Cup - republikové semifinále, Žďár nad Sázavou, 21.5.2014, 18:00
4Jihomoravský KFS
Sestava: Juran (Blansko) (60. Gruber (Bohunice)) - Vrána (Vyškov), Selinger (Rosice), Masařík (Bohunice), Vítámvás (Rosice) - Záruba (MS Brno) (60. Čampa (Líšeň)), Jeřábek (Vyškov), Fiala (Bohunice), Urbančok (Vyškov) - Koudelka (Blansko), Omelčenko (Líšeň)
Trenér: Stanislav Schwarz