1. FC Slovácko BFC Hlučín1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínTJ Tatran BohuniceFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start Brno1. BFK Frýdlant nad OstravicíFC Zlínsko

1. BFK Frýdlant

Blansko

5:1

Blansko

Fr.-Místek

31.05.2024 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

1. BFK Frýdlant

Blansko

5

1

vs

Blansko

Fr.-Místek

31.05.2024 | 17:00

Rozpis zápasů
Přinášíme reportáž z víkendových utkání mládežnických týmů společně s programem na následující týden.

11. května

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
FK Blansko - FSA Kras A 1:1 (0:0)
Sestava: Berec (C) - Bárta, Vykydal, Kovář V, Přikryl, Šebela, Šenkýř, Černý, Strelička, Ťoupek, Bourghet, Kovář J, Řehůřek, Řehák, Blažek, Baláž, Zouhar, Farník

Střelci: Berec

FK Blansko - FSA Kras B 7:13 (3:4)
Sestava: Berec (C) - Bárta, Vykydal, Kovář V, Přikryl, Šebela, Šenkýř, Černý, Strelička, Ťoupek, Bourghet, Kovář J, Řehůřek, Řehák, Blažek, Baláž, Zouhar, Farník

Střelci: Berec 2, Ťoupek, Řehůřek, Řehák, Baláž, Strelička


13. května

STARŠÍ DOROST
FK Blansko - FK Pelhřimov 4:2 (2:0)
Sestava: Pernica - Kříž, Doležel, Němec, Farník (C), Zouhar, Palacký, Kala, Ščučka, Málek, Jarůšek
Náhradníci: Tesař, Pernica, Vládek, Gregor, Buš, Tenora
Střelci: Málek 2, Doležel, Zouhar

MLADŠÍ DOROST
FK Blansko - FK Pelhřimov 5:0 (2:0)
Sestava: Tenora - Brázda, Valenta, Doležal, Setnička, Dračka (C), Fojtík, Doubek, Vládek, Sedláček, Jonáš
Náhradníci: Petržela - Němec, Ščučka, Sýkora, Šulc, Sedlák
Střelci: Vládek 2, Brázda, Dračka, Kozelek (vl.)

MLADŠÍ ŽÁCI B
FSA Kras A - FK Blansko B 7:0 (4:0)
Sestava: Škvarenina - Slouka, Zouhar J (C), Ženatý, Ševčík, Strelička, Kopecký, Šemora, Illek, Farník, Žáček
Náhradníci: Zouhar R, Kuběna


14. května

STARŠÍ ŽÁCI
TJ Moravan Lednice - FK Blansko 6:0 (4:0)
Sestava: Válek - Mikulášek, Sedláčková (C), Terer, Malits, Šebelová, Fuxa, Nečas, Madiar, Khalak, Petržela
Náhradníci: Kubík, Marek, Nečas, Feik, Novotný, Zouhar

MLADŠÍ ŽÁCI
TJ Moravan Lednice - FK Blansko 1:6 (1:4)
Sestava: Slouka D - Šamalík, Kopka V, Bezdíčková, Valenta (C), Simek, Zouhar J, Zouhar M, Farník, Kopka J, Slouka F
Náhradníci: Strelička
Střelci: Zouhar 3, Simek 3

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Letovice A - FK Blansko 17:3 (8:2)
Sestava: Berec (C) - Bárta, Vykydal, Kovář V, Přikryl, Šebela, Šenkýř, Černý, Strelička, Ťoupek, Bourghet, Kovář J, Řehůřek, Řehák, Blažek, Baláž, Zouhar, Farník

Střelci: Šenkýř 2, Baláž

Letovice B - FK Blansko 7:7 (3:4)
Sestava: Berec (C) - Bárta, Vykydal, Kovář V, Přikryl, Šebela, Šenkýř, Černý, Strelička, Ťoupek, Bourghet, Kovář J, Řehůřek, Řehák, Blažek, Baláž, Zouhar, Farník

Střelci: Kovář 4, Šenkýř 3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
RDR Akademie D X - FK Blansko A 3:18 (1:11)
Sestava: Hašek - Hejč (C), Fajt, Doudová, Jirků, Poláček, Rudenko, Slavík, Bárta, Voráč, Orefice, Přikryl

Střelci: Hejč 2, Jirků 2, Poláček 2, Slavík 2, Bárta 2, Fajt 2, Voráč 2, Přikryl 2, Orefice, Rudenko

RDR Akademie D Y - FK Blansko B 12:4 (3:4)
Sestava: Měšťan, Štěpánek (C), Vašák, Drašar, Kocman, Kunc, Mensa, Synek

Střelci: Měšťan 2, Vašák, Drašar

RDR Akademie D X - FK Blansko B 14:9 (8:2)
Sestava: Měšťan, Štěpánek (C), Vašák, Drašar, Kocman, Kunc, Mensa, Synek

Střelci: Mensa 2, Synek 2, Kunc 2, Vašák, Kocman, Štěpánek

RDR Akademie D Y - FK Blansko A 5:13 (3:4)
Sestava: Hašek - Hejč (C), Fajt, Doudová, Jirků, Poláček, Rudenko, Slavík, Bárta, Voráč, Orefice, Přikryl

Střelci: Voráč 2, Poláček 4, Jirků 2, Fajt, Slavík, Orefice 2, Hejč


PROGRAM NA DALŠÍ TÝDEN

Autor - Adam Přikryl