1. FC Slovácko BFC Hlučín1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínTJ Tatran BohuniceFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start Brno1. BFK Frýdlant nad OstravicíFC Zlínsko

1. BFK Frýdlant

Blansko

5:1

Blansko

Fr.-Místek

31.05.2024 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

1. BFK Frýdlant

Blansko

5

1

vs

Blansko

Fr.-Místek

31.05.2024 | 17:00

Rozpis zápasů
Přinášíme reportáž z víkendových utkání mládežnických týmů společně s programem na následující týden. Některé týmy čekají již poslední utkání v sezóně!

24. května

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
FK Blansko - Vavřinec 3:7 (2:3)
Sestava: Berec (C) - Bárta, Vykydal, Kovář V, Přikryl, Šebela, Šenkýř, Čerý, Strelička, Ťoupek, Bourghet, Kovář J, Řehůřek, Řehák, Blažek, Baláž, Zouhar
Střelci: Bourghet 2, Kovář J

FK Blansko - Černá Hora 15:8 (8:6)
Sestava: Berec (C) - Bárta, Vykydal, Kovář V, Přikryl, Šebela, Šenkýř, Čerý, Strelička, Ťoupek, Bourghet, Kovář J, Řehůřek, Řehák, Blažek, Baláž, Zouhar
Střelci: Kovář J 2, Berec, Bárta, Kovář V, Šebela, Šenkýř, Strelička, Ťoupek, Bourghet, Řehůřek, Řehák, Blažek, Baláž, Zouhar


01. června

MLADŠÍ ŽÁCI B
Bořitov/Žijeme hrou - FK Blansko B 2:10 (1:3)
Sestava: Slouka - Ženatý, Zouhar J, Bezdíčková, Škvarenina, Strelička, Kopecký (C), Šemora, Farník, Žáček, Zouhar M
Náhradníci: Berta - Beránek, Illek, Zouhar R, Berec, Kuběna
Střelci: Slouka 5, Zouhar R 2, Zouhar J, Ženatý, Farník


03. červen

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
FC Boskovice A - FK Blansko A 3:12 (2:6)
Sestava: Hašek - Hejč, Fajt, Jirků, Bárta, Voráč (C), Oferice, Přikryl, Zouhar
Střelci: Hejč 2, Fajt 2, Jirků 2, Bárta, Voráč, Orefice, Přikryl, Zouhar, Hašek

FC Boskovice B - FK Blansko B 4:13 (2:6)
Sestava: Drašar - Kubalák, Mančík, Pokorný, Řehůřek, Střítecký, Vašák (C), Štěpánek
Střelci: Drašar 2, Kubalák 2, Mančík 2, Pokorný 2, Řehůřek 2, Střítecký, Vašák, Štěpánek

FC Boskovice A - FK Blansko B 7:7 (2:4)
Sestava: Drašar - Kubalák, Mančík, Pokorný, Řehůřek, Střítecký, Vašák (C), Štěpánek
Střelci: Drašar, Kubalák, Mančík, Pokorný, Střítecký, Štěpánek, Vašák

FC Boskovice B - FK Blansko A 1:19 (1:10)
Sestava: Hašek - Hejč, Fajt, Jirků, Bárta, Voráč, Oferice, Přikryl (C), Zouhar
Střelci: BHašek 3, Hejč 3, Zouhar 3, Jirků 2, Přikryl 2, Orefice 2, Voráč 2, Bárta, Fajt


04. června

STARŠÍ DOROST
FK Blansko - FC Chotěboř 3:1 (2:0)
Sestava: Slanina - Pernica, Doležel, Dujka, Palacký, Zouhar, Farník T, Málek, Němec, Farník O (C), Kříž
Náhradníci: Tenora - Buš, Gregor, Tesař, Jarůšek, Brázda
Střelci: Málek 2, Zouhar

MLADŠÍ DOROST
FK Blansko - FC Chotěboř 6:2 (4:0)
Sestava: Tenora - Setnička, Brázda, Sedláček, Doležal, Valenta, Šulc, Jonáš, Doubek, Fojtík, Dračka (C)
Náhradníci: Sedlák, Němec, Vládek, Doležel, Malits
Střelci: Fojtík 2, Sedláček, Brázda, Tenora, Setnička

STARŠÍ ŽÁCI
Veselí/Strážnice - FK Blansko 8:1 (3:1)
Sestava: Petržela - Mikulášek, Nečas, Kovář, Matal (C), Šváb, Šebelová, Madiar, Janíček, Terer, Kubík
Náhradníci: Mackanič - Rychtařík, Zouhar, Novotný, Marek, Khalak, Slouka
Střelec: Rychtařík

MLADŠÍ ŽÁCI
Veselí/Strážnice - FK Blansko 1:8 (1:3)
Sestava: Petříček - Šamalík, Kopka V, Valenta (C), Nečas, Simek, Slouka F, Zouhar J, Rychtařík, Kopka J, Zouhar M
Náhradníci: Slouka D, Farník, Strelička
Střelci: Slouka 2, Simek 2, Valenta, Zouhar, Šamalík

STARŠÍ ŽÁCI B
FK Blansko B - Vysočany-Šošůvka/Sloup 3:8 (2:4)
Sestava: Alchamaa - Koutný, Ševčík (C), Sabol, Slouka, Mikulášek, Simek, Valenta, Petržela, Šváb, Kovář
Náhradníci: Lidařík, Blaha, Buš, Horbal, Jančík, Válek
Střelci: Ševčík 2, Slouka


PROGRAM MLÁDEŽE NA NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN

Autor - Adam Přikryl