2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

Čtvrtý hrací týden nebyl pro naše mládežníky příliš povedený. Vyjma vzájemného utkání našich mladších přípravek se z vítězství radovali pouze hráči A-mužstva mladších žáků a B-tým starších žáků.

10. září
V sobotu zavítali hráči starších a mladších žáků do brněnských Židenic. K prvnímu utkání nastoupili starší žáci, kteří podlehli dosud stoprocentní ČAFCE vysoko 0:4 a podruhé v sezóně okusili hořkost porážky. Mladší žáci následně pomstili své starší kamarády a zvítězili 7:0, na čemž měli největší podíl třígóloví Filip Slouka s Patrikem Simkem. B-tým mladších žáků sehrál utkání s RDR Akademií "B", spojeným mužstvem Rájce-Jestřebí, Doubravice nad Svitavou a Ráječka. Týmy se po výsledku 3:3 rozešly smírně. Remízou skončily také oba zápasy starší přípravky.

Starší žáci:
ČAFC Židenice - FK Blansko 4:0 (4:0)
Mladší žáci: ČAFC Židenice - FK Blansko 0:7 (0:2)
Branky: Slouka Filip 3, Simek 3, Zouhar Matyáš

Mladší žáci B: RDR Akad. B - FK Blansko B 3:3 (2:2)
Branky: Kopecký 2, Ženatý

Starší přípravka:
Žijeme Hrou/Kunštát - FK Blansko 2:2 (1:1)
Branky: Střelička, Šenkýř

Bořitov/Žijeme Hrou B - FK Blansko 5:5 (3:3)
Branky: Bárta Zbyněk, Bourghet, Kovář Vladimír, Střelička, Ťoupek

11. září
V neděli přivítali dorostenci na Údolní B-týmy Znojma. Starší dorost podlehl soupeři těsně 2:3, utkání by však vzhledem k průběhu více slušela remíza. V utkání mladšího dorostu platil dlouho bezbrankový stav, v 67. minutě se ale hosté ze Znojma ujali vedení. Kluci zabrali, v 82. minutě zásluhou Adama Vládka vyrovnali a vybojovali tak cenný bod do tabulky za remízu 1:1. B-tým starších žáků sehrál utkání v Černé Hoře a zvítězil jednoznačně 4:1.

Starší dorost: FK Blansko - SC Znojmo B 2:3 (0:1)
Branky: Zouhar Dominik, Málek

Mladší dorost: FK Blansko - SC Znojmo B 1:1 (0:0)
Branky: Vládek

Starší žáci B: Černá Hora - FK Blansko B 1:4 (0:2)
Branky: Ševčík Jakub, Terer, Fuxa, Horbal

14. září
V úterý sehrálo B-mužstvo mladších žáků svůj další zápas v Černé Hoře. Kluci nedokázali navázat na své starší kolegy a prohráli 3:5.

Mladší žáci B: Černá Hora - FK Blansko B 5:3 (3:1)
Branky: Zouhar Matyáš, Ženatý, Farník

15. září
Čtvrtý hrací týden zakončily zápasy mladších přípravek. Obě naše mužstva se střetla s Bukovinkou a ani v jednom případě nebyla úspěšná. Následně se spolu utkala naše mužstva a ve vzájemném souboji bylo úspěšnější mužstvo mladší přípravky A, které zvítězilo 4:3.

Mladší přípravka A: FK Blansko - Bukovinka 10:11 (7:3)
Branky: Hejč 3, Přikryl 2, Hašek, Doudová, Janíček, Pernica, Slavík

Mladší přípravka B: FK Blansko B - Bukovinka 6:18 (2:8)
Branky: Bárta Vítězslav, Měšťan, Štěpánek, Vašák, Zouhar Adam, Hroza

FK Blansko - FK Blansko B 4:3 (2:2)
Branky: Hejč, Janíček, Pernica, Přikryl - Měšťan, Štěpánek, Vašák