1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Start Brno

Přinášíme vám výsledky zápasů blanenských mládežníků včetně programu blížících se utkání. Dorostenecké a žákovské kategorie odehrály během uplynulého týdne dvě utkání, přičemž starší žáci byli stoprocentní. K zápasům starších žáků tradičně poskytl komentář trenér Radim Farník.

Komentář trenéra Radima Farníka:

Zápas jsme začali s chutí a nasazením, který si volal o první gól z našich kopaček. Nebyla to kopačka, ale hlava, a to konkrétně Dominika Slouky po rohovém kopu v 7. minutě - 1:0. Kluci z Bohunic se z gólu rychle oklepali a svou kombinační hrou a vysokým napadáním nám nedávali dostatek času a prostoru na naši hru. Kluci zjistili, že je třeba hru zrychlit, a o to jsme se také v naší kombinaci pokoušeli. Ve 25. minutě se po rohovém kopu Žáčka nejlépe zorientoval Simek a propálil vše, co mu stálo v cestě - 2:0. Ve druhé půli nás dostal tým z Bohunic pod tlak, který zúročil v 54. minutě důrazný Denis Trenz. Po zbytek utkání jsme se již k naší kombinační hře nedostávali, byl to spíš boj o to nedostat gól a z brejkových situaci gól vstřelit. Nic z toho se nekonalo a výsledek 2:1 svítil na tabuli po závěrečném hvizdu sudího. Oceňuji bojovnost našich borců do poslední minuty, bez které bychom tohle utkání nezvládli. Soupeř byl v druhé půli více než vyrovnaným soupeřem, o to více si výhry ceníme.

FK Blansko U15 - FC Hustopeče U15 1:0 (1:0)