3:0

Karviná B

3

0

Přinášíme Vám další porci výsledků mládežnických kategorií včetně programu na následující týden.

Komentář trenéra starších žáků, Radima Farníka, k poslednímu utkání proti Spartě Brno:

Sobotní dopoledne nás čekal jeden z nejkvalitnějších týmů na hrišti Sparty Brno. Vedoucí tým tabulky (o 11 bodů) nenechal nic náhodě a zatápěl naším klukům od úvodních minut. V naší oslabené sestavě chyběl zejména Kovář a Skoták. První jmenovaný utrpěl v týdnu zlomeninu stydké kosti a již má po operaci. Všichni si moc přejeme brzké uzdravení! V 8. minutě prostřelil domácí Koki z velkého úhlu Petříčka na 1:0. Na 2:0 zvýšil po standardní situaci ve 27. minutě Macholán, kterému jsme možnost skórovat velmi usnadnili. Ve druhém poločase jsme bojovali, avšak na soupeře jsme byli krátcí. V rozmezí pěti minut se 2x trefil opět sebevědomý Koki a navýšil skóre již o čtyři branky. I naši kluci se nakonec dočkali vstřelené branky, když po úniku Michala Zouhara využil příležitosti Valenta a korigoval skóre. Tečku v utkání učinil v 65. minutě Macholán - 5:1. Z prohry se rychle oklepeme a připravíme se tentokrát na druhý tým v naší tabulce - Fk Baník Ratíškovice, který přivítáme na domácím hřišti v sobotu 18.5.2024 od 10:00 hod.