1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Start Brno

Hlučín

02.11.2024 | 14:00

Start Brno

Hlučín

02.11.2024 | 14:00

Přinášíme vám tradiční souhrn výsledků blanenských mládežníků z uplynulého týdne a zároveň i zápasový program tohoto týdne.

Komentář trenéra Pavla Rajtšlégra k utkání mladších žáků s Dostou Bystrc:

V sobotním dopoledni sehráli mladší žáci další mistrovský zápas krajské ligy proti soupeřům z Bystrce. V zápase se klukům velmi dobře dařila rozehrávka a držení míče jak individuálními dovednostmi, tak kombinací. Především v prvním poločase jsme soupeři moc nepůjčovali míč a dovedli ho držet. Při ztrátě míče musím velmi dobře hodnotit repressing, který se v naší hře začíná čím dál více objevovat. Jelikož se snažil náš soupeř vyhánět offsidovou linii velmi vysoko, nachytal nás často do postavení mimo hru. Tím dostali kluci námět do příštích zápasů na vymyšlení překonávání takto organizované obrany.

Autor - Adam Přikryl